Vyvíjíme a vylepšujeme jeden z nejsofistikovanějších IT systémů v ČR

IT

Core systém vlastního vývoje

řídící přepravy zboží po celé Evropě

Proces logistiky se neobjede bez inteligentního řídicího systému. V METRANS jsme si vyvinuli vlastní řešení pokrývající proces přepravy od A do Z. Tento systém kontinuálně vylepšujeme a inovujeme a momentálně pracujeme na jeho třetí generaci. Jedná se o velice rozmanitý systém, který řídí celý transport zboží a materiálu. Od nakládky přepravních kontejnerů z lodí v hlavních evropských přístavech, přes jejich cestu po železnici na terminál, až k poslední části cesty po silnic ke koncovému zákazníkovi. 

Hlavní technologie jsou: C#, .NET CORE, Angular, Node Js., TypeScript,

Autorské řešení

dlouhodobý robustní projekt

Nás tým je architektem celého řešení. Podílíme se na designu a přinášíme vlastní nápady a inovace. Je to dlouhodobá práce, neskáčeme z projektu na projekt, ale stavíme řešení, které bude sloužit roky. Výsledky své práce u nás ihned uvidíte. A to doslova: Za okny kanceláře máme železniční terminál, kde přesuny a skládání jednotlivých kontejnerů řídí náš systém. Ač se soustředíme na jeden velký projekt, tak naše práce je vše, jen ne fádní. Core systém integrujeme s třetími stranami a vnitřní rozmanitost systému zahrnuje řadu specializovaných modulů. 

Důraz na kvalitu

nikoliv kvantitu

Náš tým je zodpovědný za vývoj a rozvoj kompletního IT řešení pro jednu z nejúspěšnějších společností v oboru intermodální přepravy ve střední Evropě. Vaše práce u nás bude mít obrovský dopad. Naprostá většina zboží a materiálu putuje po světě právě v nákladních kontejnerech a i vaše práce tak může být tím, co dostane zboží na pulty obchodů. 

Zakládáme si na stabilitě a férovém jednání. Umíme si vzájemně vyjít vstříc a práci na takto komplexním software nikde jinde v ČR nenajdete. 

 

Staňte se architekty velkých řešení

Důvody proč METRANS

Jistota a stabilita

Zázemí velké a stabilní společnosti, která je lídrem ve svém oboru. Nestřídáme projekty, ale soustředíme se na vysoce kvalitní holistické řešení

Skvělý kolektiv

Všechno je to o lidech. Skvělý tým spolupracovníků byl a je, jednou z priorit naší firmy

Nadstandardní odměňování

Kromě vysoce konkurenceschopné mzdy také zahrnuje 2x ročně bonusy a řadu dalších benefitů

Komfortní pracoviště

Nemáme open-space. Kanceláře jsou velmi dobře dostupné MHD i autem (parkování zajištěno). Pracoviště máme vybaveno ergonomicky

Šéf nám vaří pivo

Náš CIO má hobby, ze kterého má radost celý tým

Prostor pro realizaci

Každý člen týmu se podílí i na designu řešení

PRÁVĚ NYNÍ HLEDÁME