Jsme specialisté na just-in-time přepravy kontejnerových vlaků v celém středoevropském prostoru

METRANS Rail

Přidejte se k licencovanému dopravci

pro Českou republiku a Slovenskou republiku

Spolu se sesterskými železničními společnostmi skupiny METRANS pak zajišťujeme přepravy i v Německu, Rakousku, Polsku a Maďarsku, případně se smluvními partnery i v dalších zemích Evropy, a to jednou lokomotivou napříč celou Evropou bez nutnosti přepřahu na hranicích. Rychlost a spolehlivost jsou našimi přednostmi.

METRANS Rail s.r.o. patří do skupiny METRANS a zajišťuje železniční výkony kombinované dopravy jak ve vozbě ucelených vlaků, tak i vlečkového železničního provozu na terminálech. V menší míře poskytujeme i výkony mimo segment kombinované dopravy. Týdně METRANS Rail vypravuje 200 ucelených vlaků. 

Mezinárodní nákladní železniční doprava

to je stabilní obor s dlouhodobou perspektivou

Naše historie sahá až do roku 2003, kdy byla naše společnost založena (pod původním názvem RAILTRANS). Úspěšně provozujeme projekty pravidelných kontejnerových vlaků z Prahy do Hamburgu, Bremerhavenu, Rotterdamu, Duisburgu, Salzburgu i dalších destinací v Evropě a dále se dynamicky rozvíjíme.

A to vše díky modernímu vozovému parku, nadčasovému řídícímu systému a zejména pak zkušenému týmu spolupracovníků, do kterého můžete patřit i vy. Vyberte si z aktuální nabídky příležitostí v METRANS Rail a dejte nám o sobě vědět. 

Pár dobrých důvodu proč se přidat k týmu METRANS Rail

Jistota a stabilita

Zázemí stabilní a prosperující společnosti, která je součástí mezinárodní skupiny METRANS

Skvělý kolektiv

Všechno je to o lidech. Skvělý tým spolupracovníků byl, a je, jednou z priorit naší firmy

Nadstandardní odměňování

Kromě vysoce konkurenceschopné mzdy, také nabízíme atraktivní bonusy a řadu dalších benefitů

PRÁVĚ NYNÍ HLEDÁME

V současné době bohužel nemáme žádná volná místa. Pokud však máte zájem o kariéru ve společnosti METRANS, budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis na adresu prace@metrans.cz. Jakmile se objeví volné pracovní místo, které by vás mohlo zajímat, budeme vás kontaktovat.